021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
lupica
Veteran
Veteran
Mesaje: 4409
Membru din: 04 Ian 2011, 14:18
Zile de abstinență: 18,10,2014
Ani de abstinență: 6 ani
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de lupica »

...ma speriasem,credeam ca s-a inchis acest forum ,care mie mi-a salvat viata.
Multumesc mult admin.
cu respect
:jos-palaria:
"capituleaza ca sa invingi"
lupusor_[...]

"Noi nu ne-am vindecat de alcoolism. Tot ce avem în realitate este o gratiere zilnică, posibilă numai atunci când ne menținem într-o formă spirituală bună."
Alex-codep
Veteran
Veteran
Mesaje: 595
Membru din: 10 Noi 2014, 21:33

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Alex-codep »

Buna seara, domnule Admin!Am marea rugaminte de a-mi inchide topicul pana la urma(topicul "Buna seara!").Multumesc!Si o seara linistita, tuturor!

"Doamne, dă-mi seninătate... Să accept ceea ce nu pot schimba, Curaj să schimb ceea ce pot... Și înțelepciune să le deosebesc! Fie voia Ta și nu a mea!"


"Adictia reprezinta o obisnuinta devenita inconstienta."
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Informare. Sectiunea Prezentati-va este disponibila fara autentificare/logare. Admin.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Suntem mandri sa anuntam demersul colegilor nostri de la Centrul Aliat Pojorata: pe data de 20 august 2015 va începe o nouă rezidență, ce durează o săptămâna. Într-o zi de rezidență puteți beneficia de terapie individuală, terapie de grup tip prevenirea recăderilor și de suport, misiuni și trasee montane, relaxare în aer liber, terapie culinară, terapie prin sport și timp pentru meditație. Până la 1 septembrie 2015 costul rezidenței este redus cu 30%. Rezidența va avea loc la Pojorâta, județul Suceava. Nr. contact: 0720 863 222

Echipa ALIAT și colaboratorii săi vă așteaptă cu drag!
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

Ptrieten drag Styxisor, multumesc de vizita si raspunsuri si nu vreau sa scriu si dincolo pentru ca eu sunt foarte fidel de felul meu si aici mi-e de ajuns. :wink:
Si poate se sesizeaza si Admin si ia decizia corecta pentru a putea comunica intre noi si in privat deoarece numai in comunism se controlau convorbirile(stiu ca esti tinar Admin si n-ai treabga cu comunismul dar poate imi explici si mie de ce nu putem vorbi in privat intre noi, lucru pt care iti multumesc :jos-palaria: )Eu oricum vorbesc cu cine doresc in privat dar repet, ma gindesc la cei noi veniti.Da-le si lor o sansa asa cum am avut-o si eu! :zambetoi:
Eu unul am toate numerele de telefon ale membrilor de pe forum si daca vreau ii sun dar restul, cei tineri , nu crezi ca ar trebui sa fie ajutati mai mult?
Cu stima! :jos-palaria:
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Mulțumesc pentru mesaj Ilyuta. Cine dorește sa discute în privat cu siguranța poate sa facă asta (mail, mess, messenger, telefon, etc.). Motivul pentru care am hotărât în trecut sa nu folosim platforma Alcohelp pentru discuții private a fost atunci mult discutat, dezbătut și votat. O sa reevaluam decizia asta sa vedem daca se mentine sau nu. Cu drag, admin.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

Multumesc mult pentru raspuns Admin si cred ca ar fi benefic pentru noitii veniti sa poata contacta vechi membri si in privat.
In orice caz, cu tot ce vei alege sa faci, va fi ok cu mine.
Cu stima si multumiri! :jos-palaria:
Nume anterior: ilyuta
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

Sarbatori fericite si La multi ani Admin, tie, familiei si tuturor celor care au contribuit la infiintarea acestul forum!
Cu mult drag!

https://www.youtube.com/watch?v=51bO1CVPWRA
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Multumesc si Sarbatori Fericite si tihnite !
Cu drag
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
emilia
Veteran
Veteran
Mesaje: 297
Membru din: 30 Iul 2014, 21:48
Zile de abstinență: 18,08,2014

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de emilia »

LA MULTI ANI - multa sanatate si mult succes in anul ce vine.
Scrie răspuns