021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.
Încuiat
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Iliuta, tu esti sufletul meu aici. Ma lasi fara inspiratie uneori, fara cuvinte..
Regretele mele enorme in ce priveste problema de sanatate a fratiotului tau. E nedrept si cumplit de dureros. Ma rog din tot sufletul sa fie bine iar! Sunt alaturi de tine si te sustin in toata aceasta durerere fara margini. Nu ceda, te rog. Orice-ar fi, iti doresc putere s depasesti cu mintea sanatoasa si limpede totul. Ai multi prieteni aici care te sustin neconditionat, nu uita te rog!!
Putere si credinta cat se poate de multa, asta iti doresc Iliuta draga!
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Frumos videoclip! Barbatii din anii '70 aveau pantalonii indecent de mulati, nu gasesti Iliuta?.. 🤓 😁 Imi placeau tinutele de atunci si desigur, fustitele scurte ale femeilor. Atat de sexy si totusi atat de decente!
Sa stii ca muzica mie chiar imi aduce un amestec de pace si veselie. Cred ca e cel mai gustos cocktail non-alcoolic posibil!
Te imbratisez, zile cat mai frumoase si tie Iliuta! Si nu uita de zambet.
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
denispericolpublic
Veteran
Veteran
Mesaje: 678
Membru din: 19 Mar 2015, 17:47
Zile de abstinență: 29,03,2015

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de denispericolpublic »

Tu esti Ilie?
Ce mai faci Ilie?
[...]
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Buna dimineata, te astept la antrenament Iliuta! Cum la care? La cel care ne antreneaza mintea sa fim tot mai abstinenti. 😉 Adica aici. In sala de sport numita Forum.
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Gasesc ca fiecare zi de abstinenta reprezinta cate o poveste minunat scrisa in cartea noastra de capatai: cea a vietii fara alcool! Felicitari Denis!
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Noapte buna Iliuta draga. 🌙
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Noapte buna, avem nevoie de o noapte buna, si de un somn cat se poate de odihnitor. Ele sunt cheia unei energii bune maine dimineata.🌙
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
sica0723
Veteran
Veteran
Mesaje: 649
Membru din: 05 Ian 2013, 09:05
Zile de abstinență: 27,01,2013
Localitate: Bucuresti

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de sica0723 »

salutare Ilie!
US 24 h
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de colica zis alcoolica »

Ciao Iliuta ,mio big bro ,
Nu stiu de ce tot voiam sa iti dedic fotografia asta ,aici ,pentru tine , dar acum ca te-a salutat fratele Sica , mi-am adus aminte sa ti-o ...atasez 😊
Acum mi-a venit si raspunsul , poate pentru ca tu stii italiana , asa ca fac si traducerea pentru ceilalti prieteni :
,, Vei merge si vei cade, te vei ridica , intotdeauna , in modul tau !"

Imagine
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
sica0723
Veteran
Veteran
Mesaje: 649
Membru din: 05 Ian 2013, 09:05
Zile de abstinență: 27,01,2013
Localitate: Bucuresti

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de sica0723 »

Salutare Ilyuta,

Sunt ok; am lipsit de acasa...

;)
US 24 h
Încuiat