021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Bună dimineața prieteni .

Aici puteti povesti experientele personale.
Gabi1688
Boboc
Boboc
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2018, 07:23

Bună dimineața prieteni .

Mesaj de Gabi1688 »

A trecut ceva timp de cand nu am mai fost pe aici,. Am zis că a venit timpul să vă salut. Prin urmare vă spun Bună dimineața şi bine v-am regăsit !
sobrichet
Veteran
Veteran
Mesaje: 283
Membru din: 26 Oct 2017, 06:53

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de sobrichet »

Buna dimineata Gabi si bine ai revenit!

Se pare ca in dimineata asta mi-am atribuit oficiile de gazda. Sper sa ma descurc, si eu sint proaspat pe forum.

Foarte frumos din partea ta ca ai trecut sa ne saluti, banuiesc totusi ca nu doar pentru asta ai decis sa treci pe-aici. In rol de amfitrion, iti doresc sa te simti confortabil la noi si sa ne spui orice ai nevoie si de cate ori ai nevoie. Cei care mai activam pe-aici vom incerca sa te servim.

Iti doresc sedere si lectura plecuta,
Sobri.

P.S. - sper ca 1688 nu e nici anul nasterii nici varsta.
Gabi1688
Boboc
Boboc
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2018, 07:23

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de Gabi1688 »

Povestea mea a început mai demult, au trecut 6 anisori şi vreo 3 luni. Pe aici nu am mai fost de vreo 4 ani cred. Pe atunci eram gabi168, am uitat parola așa că mi-am făcut cont nou. Prin urmare acum sunt bine, am trecut de mult de perioda critică şi mă simt ca un om normal care are o problema medicală. Tratamentul mi-l administrez singur " Abstinența Senină".
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de Ambasador »

Buna dimineata Gabi si bine ai revenit!
As dori totusi sa stiu, ce te-a tinut departe si ce te-a apropiat din nou, de forum?
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
sobrichet
Veteran
Veteran
Mesaje: 283
Membru din: 26 Oct 2017, 06:53

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de sobrichet »

No, bine Gabi. Am facut si eu pe ospitalierul amfitrion la gazda! Am crezut ca esti boboc si am dat cu bata-n balta. Din nou... .
Gabi1688
Boboc
Boboc
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2018, 07:23

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de Gabi1688 »

Stai liniștit Sobrichet, nu-i nici o problema, important este că ai făcut valuri.
Gabi1688
Boboc
Boboc
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2018, 07:23

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de Gabi1688 »

Ambasador trebuie să plec, revin mai târziu.
Gabi1688
Boboc
Boboc
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2018, 07:23

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de Gabi1688 »

Nu cred să existe un motiv anume ptr. care nu am mai intrat pe forum. pur și simplu așa a fost, iar de revenit, am revenit din dorința de a nu pierde contactul cu subiectul, chiar dacă sunt Ok, trebuie să fiu precaut , stim cu toții cine este Viclean, Puternic, etc, etc.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de admin »

Bine ai revenit Gabi, senin, linistit si constient.
Daca vrei sa iti recapeti si contul vechi trebuie doar sa ne spui.
Cele bune,
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Gabi1688
Boboc
Boboc
Mesaje: 7
Membru din: 06 Feb 2018, 07:23

Re: Bună dimineața prieteni .

Mesaj de Gabi1688 »

Ok, Mulțumesc, o să sun. O zi bună tuturor !
Scrie răspuns