021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Eu am reușit și tu poți reuși !

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
Mihai
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Eu am reușit și tu poți reuși !

Mesajde Mihai » 24 Dec 2018, 23:08

Un fost dependent de alcool petrece sărbătorile de iarna fără alcool, asta chiar e magie de Crăciun!

Va doresc sărbători fericite și abstinente!
" Viata e atat de frumoasa fara bautura, orice alcoolic abstinent poate confirma asta" - Mihai Alcohelp.

catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalinul » 25 Dec 2018, 01:19

Kudos!

Raluca
Boboc
Boboc
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde Raluca » 18 Ian 2019, 16:00

Mihai citesc cu bucurie mesajele de reusita. Mie frica ca nu o sa reusesc, desi imi doresc cu adevarat. Am stat si la Obrejia anul trecut de doua ori si degeaba! Cum ieseam reluam alcolizarea. Atunci Nu aveam asa sentiment de dorinta, acum il simt. O sa il rog si pe sotul meu sa evite alcoolul in prezenta mea o perioada de timp!

HOPE
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde HOPE » 21 Feb 2019, 10:56

Raluca, ramai cat mai aproape de cei ca tine si vei reusi! Asa cum spune si titlul acestui topic: "Eu am reușit și tu poți reuși !"

Mihai, te salut!😉
"NIHIL SINE DEO" (Nimic fara Dumnezeu.)

Înapoi la “PREZENTATI-VA”