021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Iubitul meu e alcoolic ... :(

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Am un amic musulman sirian cu care m am vazut de cateva ori la o cafea, ne stim de vreo 22 de ani...mi e drag stiind ca el nu bea, putea sa si ia o bere de cate ori ne am vazut, dar nu, cafele si apa, religia nu i permite si chiar nu bea. Le a interzis si copiilor lui sa bea sau droguri....ei bine, el nu stie povestea mea....
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Daa, asa este :)
religia nu i permite, pt el nu exista alcoolul, dar, vorba ta...femeile la el/ei....cu mici exceptii :) pe astia din urma ii numesc oameni luminati la cap :) si astia pretuiesc femeia.
Io s de principiul ca ma mai uit si in jur si mai invat si de la altii, ma mai civilizez si io :))


Azi a fost o zi plina, extenuanta...si maine la fel, n am mai fost nici la sport....astept cu nerabdare vineri cand o sa fiu in avion...si cu burta la plaja
Pupici, Invingatoareo 😘🤗
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Cu burta la soare am vrut sa spun :))
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Ambasador »

Un soare cu multe raze calduroase iti doresc draga mea!
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Multumesc, fetelor :) pupici
Ce sa va aduc de acolo?
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Ambasador »

Cat mai mult soare draga Raza. 😀
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Bunaaa si pupici si pe insoritele plaje ale Ciprului :) unde numai traznai am facut cu iubitele mele colege de camera. Am zis c o sa notez cu un ruj pe oglinda din camera sau de la baie ora la care vin aia de la agentie dupa noi sa ne duca la aeroport ca altfel aicea ramanem. Aseara dansam cu una din ele in camera in pijamale pe piesa La firida ... cealalta filma....
Bun.
Da, Vizitator123$5 😘, barbatii cu care am stat eu erau veseli, glumeti, hazlii, bucuresteanul si el era pana venea momentul seara sa bea si devenea o stana de piatra....mie nu mi trebuie monumente, de astea sunt prin oras daca vreau sa vad :)))
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Ce poza frumoasa mi ai pus :))) ma reprezinta :)))
Vizitator123$5, noi numa traznai am facut. Aseara, un englez s a aciuat pe langa noi ca ne era vecin vizavi de noi, auzea muzica, rasetele de la noi din camera..si ne intreba daca facem chef? Noi, daaa....si eram cu gura pana la urechi...
So, am venit in camera, una la dus, 2 in pijamale cu maiou si pantaloni scurti, ne amuzam. Bate cineva la usa. Deschid io. In usa statea englezul si el in pijama...ca vine si el la chef...:))) i am zis ca pardon, e ora de culcare, l am vazut dezamagit :)))

Hai cu noooi :) ar fi faain, mai am o prietena bucuresteanca si ea vrea cu noi :)) ne a vazut pozele :)) si le place pe fete 😍
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Noi suntem :)))
Raza de soare
Veteran
Veteran
Mesaje: 396
Membru din: 15 Ian 2019, 00:25

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesaj de Raza de soare »

Vizitator123$5, dar restul cine s din poza? :)))
Scrie răspuns