021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Functionalitati Forum Alcohelp

Mesaj de admin »

Multumim Catalin. Topicul acesta ramane in continuare deschis pentru noi sugestii si propuneri de imbunatatire.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Functionalitati Forum Alcohelp

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Usersters123 scrie:Buna ziua. Îmi apare la notificări ceva de genul-raport închis de Ivan Petru Pavel pentru topicul meu, ce înseamnă mai exact?
Bună seara! În data de 20 Iun 2020, orele 21:33, dvs. ați raportat unul dintre mesajele de pe forum ca fiind un mesaj rău intenționat. Este posibil ca dvs. să fi făcut asta din greșeală, apăsând iconița cu semnul exclamării din dreptul mesajului respectiv. Raportul dvs. a ajuns la mine, eu l-am verificat, am văzut că nu este nimic în neregulă și am închis raportul, pentru a nu crea erori pe forum. Totul este în regulă, nu aveți pentru ce să vă faceți griji. Seară frumoasă de tot! 😊
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Buna Speranta. Am rezolvat.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Functionalitati Forum Alcohelp

Mesaj de colica zis alcoolica »

Buna ziua Admin ,
eu sunt de acord cu ceea ce a spus Catalin , cred ca ar fi destul de dificil sa ne intalnim online cu totii , dar ca si schimbare pe forum , eu cred ca telefonul este de mare ajutor pentru noii veniti , pentru situatiile de criza , pentru intrebari , pentru probleme ceva mai intime si nu stiu cum s-ar putea inlesni un schimb de numere de telefon .
O zi frumoasa va doresc si multumesc mult de tot la toti cei care sunt in spatele forumului Alcohelp !🙏
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Dragă @Vizitator123$5, subiectul Eu sunt Ilie! a fost închis la cererea ta. În cazul în care dorești redeschiderea acestuia, te rugăm să ne contactezi. Zi frumoasă de tot!
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de colica zis alcoolica »

Buna ziua Admin si Paul ,
De ceva timp tot pierd mesajele de pe telefon , am dat ,, submit " si nu s-a postat dar nici mesajul nu l-am mai gasit , apoi de pe calculator , m-am intors la o pagina anterioara sa recitesc ceva si cand am revenit la mesajul pe care-l scriam , nu mai era. A fost o perioada cand a fost rezolvata aceasta problema pe forum , cred ca se salvau din timp in timp .
Va multumesc mult , o zi frumoasa va doresc !
p.s. Am incercat sa scriu la ,, Subiect destinat problemelor tecnice " dar era ,, locked ".
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Bună seara!
colica zis alcoolica scrie:am dat ,, submit " si nu s-a postat dar nici mesajul nu l-am mai gasit , apoi de pe calculator , m-am intors la o pagina anterioara sa recitesc ceva si cand am revenit la mesajul pe care-l scriam , nu mai era.
Vă rog să dați click aici pentru a verifica toate mesajele scrise de dvs. pe forum, în speranța că îl veți putea regăsi.
colica zis alcoolica scrie:A fost o perioada cand a fost rezolvata aceasta problema pe forum , cred ca se salvau din timp in timp .
Teoretic încă se salvează.
Vă rog să urmați pașii de mai jos și să îmi spuneți dacă ați reușit să găsiți mesajul pe care încercați să îl compuneți anterior:
  1. Mergeți în pagina în care doreați să scrieți și apăsați butonul Scrie răspuns;
  2. În pagina de scriere, sub chenarul în care trebuie să introduceți mesajul, apăsați butonul Încarcă ciorna;
  3. Verificați dacă mesajul pe care ați început să scrieți se află în listă. Dacă îl identificați, apăsați butonul Încarcă ciorna din dreptul mesajului.
Script-ul a fost construit pentru a salva mesajele dvs. pe măsură ce scrieți și a fost setat ca salvarea să se facă automat, la fiecare 10 secunde.
Sper din tot sufletul să reușiți să identificați mesajul!
Vă rog să îmi scrieți dacă s-a rezolvat sau nu.
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de colica zis alcoolica »

Bună dimineața ,domnule Paul !
Îmi scrie ,, No draft found " , dar asta de pe telefon , o sa incerc diseară când ajung și la calculator .
Mulțumesc pentru munca dumneavoastră !
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Ivan Petre Paul »

colica zis alcoolica scrie:Bună dimineața ,domnule Paul !
Îmi scrie ,, No draft found " , dar asta de pe telefon , o sa incerc diseară când ajung și la calculator .
Mulțumesc pentru munca dumneavoastră !
Bună ziua! Ați rezolvat situația?
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de colica zis alcoolica »

Bună seara domnule Paul , nu am reușit să ajung și la computer, l să văd dacă de acolo merge , am o perioada când lucrez mai mult ,dar văd că și alți colegi au această problema ....să fie noua interfață ?🤔
Speranța , 12 august :
Buna dimineata, Tudor. Scrisesem un mesaj mai lung, dar l-am pierdut. E frustrant sa-l reiei după, își pierde din profunzime
Tudor:
Re: Eu și atat!
PostWed Aug 12, 2020 9:23 am
Și acum când"pierd" vreun mesaj zâmbesc și spun că nu a fost să fie.
P.s. Acum am regăsit jumate din acest mesaj când am plecat înapoi ,într-o fereastră anterioară din greșeală 👌
Domnule Paul , Admin va mulțumesc mult pentru tot !
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Scrie răspuns