021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

dilema alcoolicului

Aici puteti propune teme de discutii.
Levi
Boboc
Boboc
Mesaje: 2
Membru din: 30 Dec 2013, 16:24

dilema alcoolicului

Mesaj de Levi »

Dragi prieteni ,de intelegere,am o problema grava cu alcoolul,il beau si "sunt translucid", poate asa cred eu... cumva ma trezeste la "realitate" ,in jurul meu toata lumea foloseste alcool ca sa treaca peste problemele zilnice ,m-am saturat de el(bautura) pentru ca nu-mi face bine ,si mai ales celor din jurul meu,persoane care de fapt consuma alcool regulat.Va multumesc pentru un raspuns, va multumesc din suflet
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: dilema alcoolicului

Mesaj de asido1973 »

Salut levi , te rog sa intri la rubrica prezentati-va si sa ne scrii acolo. Ti se va raspunde mult mai usor. Iti deschid eu acum un topic la prezentati-va.
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Levi
Boboc
Boboc
Mesaje: 2
Membru din: 30 Dec 2013, 16:24

Re: dilema alcoolicului

Mesaj de Levi »

asido1973 scrie:Salut levi , te rog sa intri la rubrica prezentati-va si sa ne scrii acolo. Ti se va raspunde mult mai usor. Iti deschid eu acum un topic la prezentati-va.
Multumesc frumos,nu stiu unde sa caut rubrica prezentati-va,multumesc anticipat pentru raspuns
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: dilema alcoolicului

Mesaj de admin »

Buna Levi,

Aici este sectiunea PREZENTATI-VA - viewforum.php?f=5
Topicul tau este aici - viewtopic.php?f=5&t=1450

Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns