021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: alcoolic stabilit in strainatate

Aici puteti povesti experientele personale.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: alcoolic stabilit in strainatate

Mesajde Joy » 14 Iun 2018, 14:32

Cum de ce scriai, ne tineai la curent cu accidentele...(sincera sa fiu eu nu le citeam pt ca ma depresau)😁😁😉 Asa cum spunea Danisor, cu mesaje telegrafice ca sa scrii numai sa scrii aici, nu lucreaza si rezultatul este cel de astazi...😞
Scuze Cata si-mi pare rau pt ca in timp ai sa realizezi din greselile tale ce trebuie si ce nu trebuie sa faci...🤔
Eu AM ALES sa invat din greselile altora si din experientele lor...🤔😌
Iti doresc tot ceea ce-mi doresc si pt mine si ai grija de tine!👍
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Sunt autorul acestui subiect
catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalinul » 14 Iun 2018, 14:44

catalinul scrie:Buna Joy, m-am intrebat, pentru a nu stiu cata oara, oare de ce mai intru eu pe forum?

Ovidiu73 scrie:Salut Mihai,
Abia acum am vazut ce ai scris, ca nu mai intru pe aici, timpu' e bani. :)
....

Am realizat ca e timp irosit. Va multumesc si va rog sa nu imi raspundeti, sa ramana acesta ultimul meu mesaj pe acest topic.
Il rog pe domnul administrator sa il inchida.

Va multumesc

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 14 Iun 2018, 14:44

mutat
Ultima oară modificat 14 Iun 2018, 16:39 de către catalinul, modificat 1 dată în total.

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 14 Iun 2018, 16:37

Desi am rugat sa nu se mai posteze aici, unii useri tot nu s-au putut abtine sa vina cu "sfaturi". Din nestiinta, userul "Joy" atribuie cuvantul "greseli" prea des si oricui.
Ultima oară modificat 14 Iun 2018, 17:30 de către catalinul, modificat 1 dată în total.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 14 Iun 2018, 16:59

Imi pare rau ca uiti de la mina pina la gura...dar te inteleg...este normal...Nu scriam nimic daca nu mi te-ai fi adresat personal, mai omule, imi stirnesti compasiune...Ai sa te calmezi cu-un sprit, desigur si ai sa ma injuri ca eu sunt de vina...😂😂😂😂😁😢
Ai grija de tine Cata pt ca nu toti cei care-si doresc si reusesc, asa cum este si cazul tau...🤔

Poti scrie orice pt ca eu oricum te voi ignora!

Citez:
"Buna Joy, m-am intrebat, pentru a nu stiu cata oara, oare de ce mai intru eu pe forum? "- dupa cum vezi astea erau cuvintele tale...😉

Eu ca tine am fost..tu ca mine nu, inca...😉😌
Doamne ajuta sa-ti revii!🙏

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 14 Iun 2018, 17:02

mutat
Ultima oară modificat 14 Iun 2018, 17:14 de către catalinul, modificat 1 dată în total.

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 14 Iun 2018, 17:06

mutat
Ultima oară modificat 14 Iun 2018, 17:14 de către catalinul, modificat 1 dată în total.

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 14 Iun 2018, 17:13

Te salutasem pentru mesajul dinainte, intrebarea era pentru mine "m-am intrebat", nu "te intreb ".

Ultimele mesaje iti releva caracterul. Atribui "greseli" persoanelor pe care nu le cunosti. Ti se spune adevarul, iar tu ... femeie in varsta, sa ma rezolv cu un sprit. Ce poate fi mai meschin pe un forum de alcoolici? Bravos!

Mult succes, dar eu sper sa nu ajung niciodata ca tine. Sa nu uiti sa te rogi pentru mine.

Catalin, abstinent chinuit de 32 zile
Ultima oară modificat 14 Iun 2018, 19:28 de către catalinul, modificat de 4 ori în total.

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 14 Iun 2018, 17:27

Joy scrie:I...Ai sa te calmezi cu-un sprit, desigur si ai sa ma injuri ca eu sunt de vina...😂😂😂😂😁😢
Ai grija de tine Cata pt ca nu toti cei care-si doresc si reusesc, asa cum este si cazul tau...🤔

Eu ca tine am fost..tu ca mine nu, inca...😉😌
Doamne ajuta sa-ti revii!🙏

Rog administratorul sa inchida topicul dar sa lase ultimile postari in care nu s-au adresat injurii, dar s-au evidentiat caractere.

Va multumesc si promit sa nu imi mai schimb cerinta.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Iun 2018, 20:07

Scuze!
Ultima oară modificat 16 Iun 2018, 21:49 de către Joy, modificat 1 dată în total.

Înapoi la “PREZENTATI-VA”