021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Am recazut!

Aici puteti povesti experientele personale.

Airam
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Re: Am recazut!

Mesajde Airam » 04 Iun 2017, 06:03

Buna dimineata Cala. Flori pentru tine.

Imagine

Sunt autorul acestui subiect
Cala
Veteran
Veteran

Mesajde Cala » 08 Iun 2017, 10:47

Buna ziua Maria, si toti ceilalti. Frumoase flori, le primesc cu multa dragoste. Nu prea am avut timp sa stau pe forum deoarece soacra mea si-a luxat piciorul si de la servici plec la ea sa o ajut (cu toate ca nu merita..), dar, eu am sufletul mai bun.
Va pup si promit ca o sa revin.
"Am descoperit că, dacă iubești viața, și viața te va iubi pe tine" Arthur Rubinstein

Airam
Veteran
Veteran

Mesajde Airam » 08 Iun 2017, 11:34

Te imbratisez Cala.

Sunt autorul acestui subiect
Cala
Veteran
Veteran

Mesajde Cala » 19 Iun 2017, 16:57

Buna tuturor! Saptamana aceasta sunt un pic mai libera, asa ca o sa scriu mai des. Ma simt bine, datorita voua dragii mei. Va multumesc din tot sufletul pentru ca m-ati sustinut.
Va doresc numai bine!
"Am descoperit că, dacă iubești viața, și viața te va iubi pe tine" Arthur Rubinstein

Airam
Veteran
Veteran

Mesajde Airam » 19 Iun 2017, 17:12

Ma bucur Cala, ca esti bine.
Te imbratisez cu drag.

catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalinul » 19 Iun 2017, 19:01

Buna Cala, Maria,

ma sperii de fiecare data cand vad titlul topicului "Am recazut" :). Dar nu e rau sa te sperii.

O seara buna tuturor!

Ambasador
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde Ambasador » 19 Iun 2017, 19:40

Da, si eu patesc la fel de fiecare data cand vad topicul "Am recazut". Poate ca inseamna "centura de siguranta" cea mai sigura pentru a preveni o recadere de fapt. Nu stiu..
Ultima oară modificat 20 Iun 2017, 07:05 de către Ambasador, modificat 1 dată în total.
E minunat sa te trezesti.. treaz fiind! :)

Airam
Veteran
Veteran

Mesajde Airam » 19 Iun 2017, 21:54

Cala, ar fi o idee sa-ti schimbi numele topicului...eu am crezut ca doar eu ma sperii...dar vad ca si baietii sunt la fel.

colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde colica zis alcoolica » 20 Iun 2017, 06:53

Buna Cala !
Trebuie sa recunosc ca si eu tresar cand ajung la topicul tau , pentru ca imi pare rau cand un prieten recade , pentru ca sunt prieteni care reusesc sa mai gaseasca forta sa iasa dint-o recadere , dar am auzit si cazuri cand nu s- a mai gasit strada 😢
Te imbratisez si multumesc pentru abstinenta mea , pentru ca impreuna drumul este mai usor !😙
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "

Înapoi la “PREZENTATI-VA”