021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Buna

Aici puteti povesti experientele personale.

Airam
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Re: Buna

Mesajde Airam » 09 Sep 2018, 20:54

😘

sobrichet
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde sobrichet » 11 Sep 2018, 06:16

Felicitari! Si tie si fetitetei. Arhitectura e o meserie frumoasa. Mult succes va doresc!

Cum a fost prima zi de scoala ca profesor? Emotii?

P.S. - nu stiu daca ti-am mai spus, iti multumesc pentru povestea ta. A fost una din cele mai influente pentru mine, mi-ai dat incredere ca pot si eu sa renunt la alcool. Ceea ce s-a si intamplat.

Mihai
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde Mihai » 11 Sep 2018, 10:53

Felicitari Asido !!

Dupa cum ti am spus, ma bucur sincer pentru tine.
" Viata e atat de frumoasa fara bautura, orice alcoolic abstinent poate confirma asta" - Mihai Alcohelp.

Sunt autorul acestui subiect
asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde asido1973 » 11 Sep 2018, 20:12

Multumesc Sobrichet si Mihai.
A fost frumos in prima zi de scoala. Atat de frumos incat m-am hotarat sa incep si masterul 😂😂😂
Emotii dar mai mult de atat e cu totul altceva. un alt mediu, un alt colectiv , un alt statut o alta reponsabilitate.
M-am inscris la master , e 25 am examen, vreau sa prind la buget. Voi face master pe Ingineria mediului , frumos nu. Licentiat in Stiinte Economice am zis sa fac altceva .
Felicitari sobrichet pentru reusita ta , dar pentru tot ce ai realizat este doar meritul tau, fii mandru de asta!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

sobrichet
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde sobrichet » 15 Sep 2018, 09:41

Mult succes Asido in continuare!

Si da, sint mandru, meritul este al meu, dar cu ajutorul vostru. Nu am cum sa minimalizez asta.

Înapoi la “PREZENTATI-VA”