021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.
Încuiat
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de dani »

Ilie,sa-ti f..ti nevasta...intrau tantarii daca deschidea geamul? O tragea curentul?..Ca nu ti-o prind eu prin Cluj...o suta de dolari ii cursa de la aeroport pentru ea...pe tine te duc gratis :dracusor:
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Mai Danisor, n-o injura degeaba deoarece asa este ea mai simandicoasa si nu vorbeste cu lume straina, spre deosebire de mine care sunt mai din popor :ras: :ras: Si cred ca nu i-a placut nici basculanta individului. :surprins: :lol:
Si ce $, ca ea habar nu are cu astia, cu roni, mai Danisor s-o pui sa plateasca, cu roni :ras:
Ti pup cu drag si-ti doresc nopte buna!
iliuta :hug:

Ps Cind vin la Cluj, daca tot ai zis ca ma duci gratis, nu numai la aeroport vreau ci ne plimbam peste tot prin tara. :ras:
Nume anterior: ilyuta
Gladiator73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1735
Membru din: 07 Noi 2011, 21:14

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Gladiator73 »

Bravo Iliuta,mi-a placut gestul tau!Ai actionat ca un adevarat crestin,nu unul de duminica,care doar face metanii si canta subtire.Doar in strada,in frecusul zilnic,in contactul cu oamenii care au nevoie,se vede autenticul si nedisimulatul crestin sau om adevarat.Ce-ar zice sotia ta,daca i s-ar face rau pe strada(Doamne fereste) si un ins care ar trece pe acolo si-ar zice in barba ,,pai eu nu ma aplec la straini,nu sunt educat asa"..?
Te imbratisez!
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de dani »

Ilie...374 pagini
Asido...374 pagini

Hai Ilie,hai Balzacu' lu' tata...stiu ca poti...inca doua slujbe povestite si esti number one :ras:...Sheherezadule!
Pese:Cand ti-am zis sa o f.. pe nevasta,eu n-am injurat-o...eu i-am vrut numa' binele :ranjet:
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
Avatar utilizator
styx
Veteran
Veteran
Mesaje: 2673
Membru din: 01 Iul 2014, 20:28
Zile de abstinență: 30,06,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de styx »

Brava la tine Iliuțule :jos-palaria: ! Ti-am spus eu ca esti un Om deosebit, prieten drag!
apic63-300x187.jpg
:hug:
Alcoolul nu este raspunsul , el doar te face sa uiti intrebarea!
catatl
Veteran
Veteran
Mesaje: 661
Membru din: 09 Iun 2014, 02:54
Zile de abstinență: 06'04,2015

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de catatl »

Iliutza te sarut.Pun o pozisoara ce mi a placut mult.
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Te imbratisez si eu cu mult drag, frate Catatl, multumesc pentru pozisoara si ma bucur ca lucrezi pentru tine si sufletul tau si daca iti va fi bine tie, asta este cel lai IMORTANT si a sa vezi cum decurg toate bine , NATURAL. :zambetoi: Nu incerca sa rastorni muntii, ci cladeste cu cte-un firicel de nisip in FIECARE ZI, abstinenta ta. :cuminte:
Te pup si multa pace si liniste sufleteasca iti doresc din suflet. :zambetoi:
Iliuta :hug:

Citat-Ibsen-638x338.jpg
Nume anterior: ilyuta
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Si eu care intrasem pe forum (bineinteles ca citesc zilnic tot ce se scrie :jos-palaria: ) ca sa-ti urez "Wellcome Back", frumoasa si desteapta Free, vazind ca ai scris la Cata si cind colo vad ca ai tot cheia pe usa la tine. :plans:
Da' tu vrei sa te joci cu nervisorii mei si nu stii ca atunci cind ma supar , plec ?:surprins:
Da' nu te gindesti si la faptul ca nemaiscriind tu,eu ramin pe loc cu "instruirea, educatia" mea? :lol:
Ti astept cu mult drag acasa si ti pup.
iliuta :hug:


Confruntindu-ma cu o problema personala, am recazut. :ranjet: Am recazut pentru putin timp la modul acelea nociv de a gindi ca le stiu cel mai bine pe toate, penru cei din jurul meu.Am luat atitudine, i-am instruit pe toti ce si cum ar trebui sa faca, i-am cam iritat si citind zodiacul azi , scrie la mine: "Te confrunti cu o situatie, in care indiferent ce faci, simti ca nu poti rezolva problema.Solutia este sa iei un pas inapoi si sa nu faci nimic". Mda, asta fac si va scriu voua acum, mai bine. haha
va pup si va iubesc.
iliuta :hug:
Nume anterior: ilyuta
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Nu-mi place ca nu putem adauga, corecta ceva la text decit intr-un scurt interval de timp.Ar trebui sa-i scriu d-lui Paulica dar n-am timp.
In orice caz, cit am cautat pozisoara pt textul meu, "se acabo", adica a fost :ras:

10671254_786569531400469_324015128389254062_n.jpg
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
emilia
Veteran
Veteran
Mesaje: 297
Membru din: 30 Iul 2014, 21:48
Zile de abstinență: 18,08,2014

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de emilia »

Nici o problema ilyuta daca ai ars mancarea ti-am pregatit eu alta intre timp.Sa ai pofta :ras:




iliuta 2.jpg
Încuiat