021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.
Încuiat
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3643
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de tudor »

La multi ani Iliuta !Felicitari !

Azi Ilyuta a implinit o frumoasa varsta si maine, 11 ianuarie, isi aniverseaza data intrarii in abstinenta.
Ilyuta este un model de incapatanare :limba: (capricorn fiind ca mine :zambetoi: ) care a inteles ca nu mai prin schimbare si lasatul la o parte a ...incapatanarii si a imbratisarii vietii in abstinenta bucurandu-se din plin de VIATA !

BRAVOOOO !!!!1 :jos-palaria: Felicitari si LA MULTI ANI DE ABSTINENTA SENINA ! :hug:
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de colica zis alcoolica »

Fratelo ,
La multi ani iti doresc ,
sa ramai pe aceasta cale pentru ca esti un frumos asa indragostit de viata cum esti acum . :hug:
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de dani »

Heeeeei, dragii mei, sunt eu, Ilyuta, nu Dani!Si ca sa nu va mai confuz, pina va remedia Admin si Paul problema logarii mele pe Forum, de fiecare data voi scrie de pe contul lui Danisor!Aceasta va arata inca odata ca eu atunci cind am probleme, nu ma pling, ci incerc sa le rezolv, ca acum. :ras: :wink:
In primul rind LA MULTi ANI tuturor si va multumesc din suflet pt urarile pt cele 2 evenimente majore din viata mea... :hug: Nu in ultimul rind ii multumesc lui Admin pt ca prin el si membrii echipei sale a fost posibil ca sa va intilnesc pe TUDOR si pe voi toti , care mi-ati salvat viata. :cuminte:

Am citit mereu forumul in tot timpul cind nu am putut scrie si m-am bucurat pt bucuriile voastre sau m-am intristat acolo unde a fost cazul.Ca o remarca pt mine, cel mai important in viata este sa avem sanatate, restul fiind mici probleme...

Inca odata va salut pe toti si va doresc din suflet tot ceea ce-mi doresc si pentru mine! :susoteli: :wink:
ilyuta :hug:

Ps Bai Danisor, da' nu poti sa schimbi tu numele tau cu
: "Dani si Ilyuta?" :ras: :ras: :ras: :smecher:


MULTUMESC DANISOR, NU DEGEABA TE IUBESC EU PE TINE! :hug: :jos-palaria:


Si o melodie pt Colisor amore lei si pt voi toti.. :hug: :zambetoi: https://www.youtube.com/watch?v=xQDGE4rQ750
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
Airam
Veteran
Veteran
Mesaje: 1231
Membru din: 21 Sep 2016, 15:06

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Airam »

Bine ai revenit Ilie,
Mi-ai lipsit, sincer...tu cu optimismul tau, cu dragostea de viata pe care o ai, ne ajuti si pe noi care te citim, cu siguranta nu sunt singura.
Te imbratisez cu drag, Maria.
Avatar utilizator
ellavisin
Senior
Senior
Mesaje: 153
Membru din: 12 Oct 2012, 08:16
Zile de abstinență: 29,01,2017

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ellavisin »

Buna dimineata,Ilie
Tin sa iti multumesc pentru ca mereu imi dai cate un sfat sau imi povestesti din experienta ta.
M-ai ajutat mult.Cu drag, ella
Airam
Veteran
Veteran
Mesaje: 1231
Membru din: 21 Sep 2016, 15:06

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Airam »

Parerea mea, Iliuta dragule... nu vrem noi astia incepatori sa stim cat iti este de bine tie acuma...ne-ai ajuta daca ne-ai povesti din experientele tale antrioare..
Airam
Veteran
Veteran
Mesaje: 1231
Membru din: 21 Sep 2016, 15:06

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Airam »

Draga Ilie,
eu citesc mereu ce scrii...dar nu sunt asa mare povestitoare, precum esti tu.
Te imbratisez cu drag.
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de colica zis alcoolica »

Salut Iliuta fratelo iubit , frumos gest este cand renuntam putin la noi pentru ceilalti .
Azi merg si eu la biserica noastra si apoi , daca nu ma apuca somul ca ieri m-am culcat azi la 2 noaptea :lol: ,ma duc sa strig lozinca auzita pe malul Bahlui-ului nostru si care o tot strig prin casa de i s-a cam acrit consoartei mele dar eu nu ma opresc :rosu: :lol: :
,, In democratie ,
Hotii merg la puscarie !"
:ranjet:

O zi fratelo iti doresc si iti multumesc pentru ca imi scrii, ca scrii ! :hug:
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Avatar utilizator
styx
Veteran
Veteran
Mesaje: 2673
Membru din: 01 Iul 2014, 20:28
Zile de abstinență: 30,06,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de styx »

Ai dreptate 5 ani, te-am si felicitat! :ras: :ras: :ras: da dacă tu ai uitat, eu... :hug:
styx scrie:Iliutule mon amour si fratele meu alb...
La Multi Ani si La Multi ani!
Felicitări pentru cei 5 ani frumosi de abstinență! Să ai parte de bucuri si de seninătate câte zile vei avea! Te îmbrățișez cu drag! Să fi iubit si fericit!( pt al doilea La Multi Ani :wink: )
Imagine
Imagine
Alcoolul nu este raspunsul , el doar te face sa uiti intrebarea!
Avatar utilizator
styx
Veteran
Veteran
Mesaje: 2673
Membru din: 01 Iul 2014, 20:28
Zile de abstinență: 30,06,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de styx »

O limonada? Perfect, dacă mai e si cu ghimbir e superperfect! :wink:
Poate o da Ăl de sus sa ne vedem anul acesta în persoana! :hug: CU soatele of course. :zambet:
Alcoolul nu este raspunsul , el doar te face sa uiti intrebarea!
Încuiat