021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Introspectii si concluzii proprii

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Introspectii si concluzii proprii

Mesaj de almaM »

styx scrie:Alma multumesc si eu, ai dreptate important este să fim bine indiferent de poteca pe care am ales-o.
Sănătate să fie !
Cu acelasi drag ! :hug:
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Introspectii si concluzii proprii

Mesaj de almaM »

Na mă bucur fra Dani că ai ambient plăcut. De gândit mă gândesc la tine ori de câte ori ascult Taxi O să te sun negreșit, stai blând că faci parte din virtualul/realul meu fericit! Pupici cu drag, deșii pare stereotip, dar dragul e acolo în pupici! Aicea :hug:
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
Avatar utilizator
denispericolpublic
Veteran
Veteran
Mesaje: 678
Membru din: 19 Mar 2015, 17:47
Zile de abstinență: 29,03,2015

Re: Introspectii si concluzii proprii

Mesaj de denispericolpublic »

Alma, ce mai faci dragă prietenă?
Încearcă să dai cu zarul. Dacă pica șase înseamnă ca e de bine, dacă nu, înseamnă ca o să ai parte de o mare bucurie, iar dacă nu dai de loc atunci se va intampla un miracol.
La mulți ... și buni...
[...]
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Introspectii si concluzii proprii

Mesaj de almaM »

Îmbrățișări Denis dragă și tuturor prietenilor!
Nu dau cu zarul, că nu am, dar sunt bine! La serviciu este ceva mai neplăcut, că mă omoară rutina. Sper să fac o schimbare cât de curând. La mine zilele sunt ca xeroxate, adică aidoma unele cu altele. În perioada aceasta a iernii citesc literatură rusească, îmi place să mă transpun în iernile prusace, mai ales.
Vă pup și vă îmbrățișez pe toți cu drag! :hug:
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Introspectii si concluzii proprii

Mesaj de ilyuta »

Almisor , draga mea, va pupa cu drag si dor pe toti, prietenul familiei, adica eu! :hug:

https://www.youtube.com/watch?v=a0hFZPvanMs
Nume anterior: ilyuta
Scrie răspuns