021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
primavara
Veteran
Veteran
Mesaje: 261
Membru din: 01 Mai 2022, 09:26

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de primavara »

Uite ca imi cer scuze chiar sincer si-mi pare foarte rau ca am fost foarte rea dorind sa jignesc.😞
Dupa cum ma stii si ma stii f bine, ma manifest in felul asta si nu-mi face placere ca nu pot fi altfel eu avand multe traume din copilarie si intotdeauna am incercat sa fac lucruri frumoase in viata pt a fi acceptata si pretuita.Nu-mi gasesc scuze , sunt vinovata!
Nu trebuie sa-ti ceri scuze daca nu sunt sincere si-ti promit(daca ma voi putea abtine) sa nu mai scriu deloc pe Forum si sa stii ca fara a brava si a dori sa par o persoana buna eu nu doresc raul nimanui cu atat mai putin tie.
Schimbatul numelor mele aici insa sa stii Aliata ca erau clar pt pastrarea anonimitatii mele si nicidecum pt altceva si tie chiar ti-am spus-o si in privat.
M-a mahnit putin totusi ca cei care ma cunosc nu au fost in stare sa spuna un cuvant de bine despre mine cu toate ca ei stiu cine sunt si cum sunt...

Iti multumesc inca odata ca macar tu mi-ai dat sansa sa plec onorobil de pe Forum!🙏

Esti un om bun, inteligent si integru si meriti sa te bucuri de toate!
Succes si scrie linistita in continuare pt ca nu voi mai deranja!
MULTUMESC!
Aliata24
Senior
Senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Ian 2023, 10:16

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de Aliata24 »

Asta mi se pare cel mai sincer mesaj al tau, de cand scrii pe forum. Apreciez asta!
Imi cer si eu scuze. Am jignit la randul meu, si nu trebuia. Nu sunt un om rau, si cand o fac, ma judec atat de rau, cat nu ai idee.
Nu trebuie sa ma flatezi, ca sa te iert. Azi eram un om "grav bolnav", acum sunt integru:). Sunt undeva intre, sa stii:).

Ca si concluzie, incetez cu orice jignire. Imi pare rau, sincer!
Aliata24
Senior
Senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Ian 2023, 10:16

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de Aliata24 »

Iar observ, cu parere de rau, ca s-au sters multe mesaje. Am mai cerut si in trecut o explicatie si nu mi s-a oferit.
Daca ma ia capul si raportez fiecare mesaj de pe forum, se sterge?
Aliata24
Senior
Senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Ian 2023, 10:16

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de Aliata24 »

Acest mesaj de ce nu a fost sters, cu toate ca l-am raportat de mai multe ori?
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Bună ziua!
Mesajele raportate sunt analizate înainte de a fi șterse de pe forum și sunt șterse doar dacă nu se aliniază cu regulamentul forumului alcohelp.ro.
Există oare posibilitatea ca unele să nu fi fost raportate? Pentru că vă asigur de toată bunăvoința noastră aici. Nu ne dorim să știm că sunt create dispute.

Cu respect,
Paul
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
ctl
Boboc
Boboc
Mesaje: 40
Membru din: 23 Dec 2022, 02:24

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de ctl »

Ivan Petre Paul scrie:Bună ziua!
Mesajele raportate sunt analizate înainte de a fi șterse de pe forum și sunt șterse doar dacă nu se aliniază cu regulamentul forumului alcohelp.ro.

Din pacate nu e adevarat ce ati scris, sunt sterse mesaje la gramada. A scris si Styx despre asta, acum vad ca se confirma.
O fi mai simplu. Ca doar vine weekendul ... :)
Multumesc ca tineti forumul in viata.
Aliata24
Senior
Senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Ian 2023, 10:16

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de Aliata24 »

Petre, fals ca intotdeauna:).
primavara
Veteran
Veteran
Mesaje: 261
Membru din: 01 Mai 2022, 09:26

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de primavara »

Buna dimineata Admin si Paul!
Va rog frumos sa mariti putin timpul pt corectarea greselilor de ortografie la postarile noastre!
Va multumesc!
primavara
Veteran
Veteran
Mesaje: 261
Membru din: 01 Mai 2022, 09:26

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de primavara »

Buna ziua Admin si Paul!
Va rog frumos sa mariti timpul pt corectare a postarilor.Eu acum vreau sa mai adaug ceva si nu-mi ramane sa copii postarea adaugand ceea ce mai vreau sa scriu si nu este ok...
Multumesc pt intelegere!
primavara
Veteran
Veteran
Mesaje: 261
Membru din: 01 Mai 2022, 09:26

Re: Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Mesaj de primavara »

Buna ziua Admin si Paul, uite cum exersez eu rabdarea cu voi,multumeesc...🤗😂😂😂
Poate ne aduce Iepurasul mai mult timp pt corectarea postarilor, va rog frumos!
Sarbatori binecuvantate va doresc cu drag alaturi de familiile voastre si prieteni!🙏💖🍀🤗
Scrie răspuns