021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

din nou la drum

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
ctl
Boboc
Boboc
Mesaje: 40
Membru din: 23 Dec 2022, 02:24

Re: din nou la drum

Mesaj de ctl »

Aliata, dupa cum am scris mai sus am vorbit cu Ovidiu. Trimite-mi o adresa de email temporara sa iti trimit numarul lui.

O saptamana cu spor tuturor!
ctl
Boboc
Boboc
Mesaje: 40
Membru din: 23 Dec 2022, 02:24

Re: din nou la drum

Mesaj de ctl »

Buna tuturor, sper ca sunteti bine si ati inceput anul cu mult spor. Eu sunt bine, pana vineri seara :)
Mult succes!
Alliona
Senior
Senior
Mesaje: 115
Membru din: 16 Dec 2022, 04:27

Re: din nou la drum

Mesaj de Alliona »

Bună seara Cătălin!
Eu sunt bine, mă bucur că ești și tu bine.
ctl
Boboc
Boboc
Mesaje: 40
Membru din: 23 Dec 2022, 02:24

Re: din nou la drum

Mesaj de ctl »

In fine, ma bucur ca v-ati impacat voi doua si poate ai dispozitia sa ai un meeting cu Ovidiu in curand.
Aliata24
Senior
Senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Ian 2023, 10:16

Re: din nou la drum

Mesaj de Aliata24 »

Catalin, sa nu crezi nicio secunda ca nu am apreciat mesajul tau. Imi cer scuze, ca nu ti-am raspuns. Nu sunt intr-o stare tocmai ok,acum. Cand ma adun, si-mi fac o adresa de mail, revin. Te rog, sa ma intelegi!
ctl
Boboc
Boboc
Mesaje: 40
Membru din: 23 Dec 2022, 02:24

Re: din nou la drum

Mesaj de ctl »

Aliata, inteleg ... cand vei avea dispozitia. Un weekend fain tuturor.
Ce ciudat ca mi s-a sters mesajul pentru tine, cel la care ai raspuns.
ctl
Boboc
Boboc
Mesaje: 40
Membru din: 23 Dec 2022, 02:24

Re: din nou la drum

Mesaj de ctl »

Iarasi am baut foarte mult ... am inceput de joi seara si nu ma pot opri. Am terminat de scris un capitol si ... recompensa. Oare de ce am exaltarea asta cand beau?


E asa de frumos afara...
Aliata24
Senior
Senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Ian 2023, 10:16

Re: din nou la drum

Mesaj de Aliata24 »

Ciudat, ca si mie-mi apare abia acum mesajul tau ca intelegi. Multumesc pentru asta!
Ai o adresa de mail a mea, una chiar veche rau:).

Cat despre conturile facute si sarite de mine, daca e curios cineva. Scriam adrese fictive, din capul meu, si uite asa era un cont nou.

Cata, eu cred in tine, indiferent de orice! Lasa exaltarea, ca e tristete, de fapt, e nevoia de a fi inteles, de a jubila in prezenta altcuiva, de a te simti autentic.
Aliata24
Senior
Senior
Mesaje: 171
Membru din: 11 Ian 2023, 10:16

Re: din nou la drum

Mesaj de Aliata24 »

Cat despre Ovidiu, acum cred ca as putea vorbi.
ctl
Boboc
Boboc
Mesaje: 40
Membru din: 23 Dec 2022, 02:24

Re: din nou la drum

Mesaj de ctl »

Aliata24 scrie: Cata, eu cred in tine, indiferent de orice! Lasa exaltarea, ca e tristete, de fapt, e nevoia de a fi inteles, de a jubila in prezenta altcuiva, de a te simti autentic.

Iti multumesc foarte mult, sper sa ma pot opri azi.
Din pacate am pierdut parola de la contul ala unde am am mai comunicat, mi-ai putea trimite o adresa de email temporara? Imi fac si eu una sa iti pot da numarul lui.
Ca o coincidenta, m-am hotarat azi sa iau din nou legatura cu Ovidiu, am vorbit cu el voi si incepe din nou cateva sedinte. Simt ca ma duc serios la vale, sa zic asa.


Mult succes!
Scrie răspuns