021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Salut ,sint Tudor !

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
Vbc
Veteran
Veteran
Mesaje: 1684
Membru din: 11 Sep 2019, 23:34

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de Vbc »

Felicitari Tudor!
Cale senina in continuare!
Zi senina!
Nu am nevoie de noroc. Eu îmi fac propriul meu noroc...
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3642
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de tudor »

Buna seara ,Prieteni !

Multumesc din suflet pentru urari ! Si eu la randul meu va urez viata senina si sanatate !
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de Ambasador »

Felicitări Tudor! 🙏
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
And_y
Veteran
Veteran
Mesaje: 208
Membru din: 31 Aug 2017, 17:26

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de And_y »

Buna dimineata Tudor,
Felicitari pentru cei 13 ani de abstinenta!
Nimic nu e intamplator.
Avatar utilizator
HOPE
Veteran
Veteran
Mesaje: 1692
Membru din: 21 Mar 2013, 22:14
Zile de abstinență: 24,02,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de HOPE »

Multi ani cu bucurie, Tudor! 🎂1⃣3⃣ani pentru care ai muncit mult, stiu cat de mult tii la calitatea abstinentei tale si cat lucrezi la asta zi de zi. Sa-ti fie drumul lin si sa fii in continuare inspiratie pentru ceilalti. Sanatate multa iti doresc!🤗
Fa Rai din ce ai!
Avatar utilizator
HOPE
Veteran
Veteran
Mesaje: 1692
Membru din: 21 Mar 2013, 22:14
Zile de abstinență: 24,02,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de HOPE »

Nu-mi mai aduc bine aminte, cumva era aniversarea ta cand am poposit eu prima data la AA sau urma, ceva de genul? Eram moarta de emotie si nu-mi amintesc multe lucruri din perioada aia. Era totul nou pentru mine si atat de complicat. Asta apropo de "zona de confort" fetelor.😊
Fa Rai din ce ai!
Avatar utilizator
HOPE
Veteran
Veteran
Mesaje: 1692
Membru din: 21 Mar 2013, 22:14
Zile de abstinență: 24,02,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de HOPE »

Vizitator1@345 scrie:Da, da, stiu ce spui, tizo:).
Numai ca, in cazul meu, la vremea respectiva, a fost prea mult disconfort si am fugit repede la confort:). O fi lasitate, dar asumarea in public pentru mine nu poate fi o optiune.
La fel consideram si eu, nu stiu de unde am gasit puterea sa revin la sedinte, insa perioada aceea m-a ajutat enorm sa nu-mi mai trebuiasca sa mai beau vreodata. A fost un pas hotarator pentru mine mersul la acele sedinte.
A contat mult ca-i stiam pe Tudor, Mihai...🤗
Fa Rai din ce ai!
Avatar utilizator
HOPE
Veteran
Veteran
Mesaje: 1692
Membru din: 21 Mar 2013, 22:14
Zile de abstinență: 24,02,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de HOPE »

Vizitator1@345 scrie:Sa ne-ntelegem:).
Eu am fost in aer liber, intr-o zona circulata si aproape de casa mea:). La genul asta de disconfort ma refeream:).
Oricum, dupa rapel, ma tot gandesc, la modul cel mai serios, sa mai incerc o data. Clar, doar in interior.
Inteleg, mai greu acum cum pandemia. Sa nu renunti daca ai si cea mai mica speranta ca te-ar putea ajuta.De departe pe genul asta de adictie mai eficienta este o sedinta de AA decat o ora de terapie. Parerea mea.
Fa Rai din ce ai!
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3642
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de tudor »

HOPE scrie:Nu-mi mai aduc bine aminte, cumva era aniversarea ta cand am poposit eu prima data la AA sau urma, ceva de genul? Eram moarta de emotie si nu-mi amintesc multe lucruri din perioada aia. Era totul nou pentru mine si atat de complicat. Asta apropo de "zona de confort" fetelor.😊
Mulțumesc tuturor pentru urări . Țineți aproape de forum că vreau sa vă sărbătoresc pe toți.
Hope mai ai puțin și faci 8 ani de membru al forumului. 👏
Mă bucur pentru că ai fost încăpățânată și nu ai renunțat în ciuda "șicanelor".
Imagine
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
Avatar utilizator
HOPE
Veteran
Veteran
Mesaje: 1692
Membru din: 21 Mar 2013, 22:14
Zile de abstinență: 24,02,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Salut ,sint Tudor !

Mesaj de HOPE »

tudor scrie:
HOPE scrie:Nu-mi mai aduc bine aminte, cumva era aniversarea ta cand am poposit eu prima data la AA sau urma, ceva de genul? Eram moarta de emotie si nu-mi amintesc multe lucruri din perioada aia. Era totul nou pentru mine si atat de complicat. Asta apropo de "zona de confort" fetelor.😊
Mulțumesc tuturor pentru urări . Țineți aproape de forum că vreau sa vă sărbătoresc pe toți.
Hope mai ai puțin și faci 8 ani de membru al forumului. 👏
Mă bucur pentru că ai fost încăpățânată și nu ai renunțat în ciuda "șicanelor".
Imagine
Siii, da admin ceva la aniversare?🏅🏆
Fa Rai din ce ai!
Scrie răspuns