021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mesaje de la/pentru admin

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.

Reni
Senior
Senior
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Mesaje de la/pentru admin

Răspunsul #1071 scris

Mesajde Reni » 25 Mar 2021, 21:47

🌼

Reni
Senior
Senior

Răspunsul #1072 scris

Mesajde Reni » 25 Mar 2021, 22:15

Vizitator123$5, ce se intampla pe forum de cateva zile este o lectie pentru noi toti. Desi s-a inamplat ces-a intamplat aici, nu am putut sa raman impasibila la suferinta ta, pur si simplu nu m-a lasat inima! Sunt sigura ca regreti si tu ce a fost, dar uite, stergem cu buretele totul, pentru mine nu mai conteaza si am uitat pentru ca stiu ca tot ce e negativ pe forum e din cauza traumelor si a durerilor sufletesti adanci, aici sunt suflete chinuite de viata, cu rani ce nu se vindeca poate niciodata, de-aceea am inteles totul si am avut puterea sa scriu in seara asta. Esti un suflet de om si tu acum ai nevoie de ajutor, iar eu ti-am intins o manuta -) , nu e mult, dar poate ca e ce ai tu nevoie in aceste momente.

Sunt sigura ca domnul Administrator iti va rezolva problema pentru ca forumul acesta exista sa ajute oamenii. Iti doresc o noapte buna si incearca sa te linistesti, probabil ca maine ti se va indeplini rugamintea. Toate cele bune, tuturor!

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Răspunsul #1073 scris

Mesajde admin » 25 Mar 2021, 22:30

Vizitator123$5 scrie:Admin, te rog si respectuos, si din inima, si cu lesgislatia de partea mea, nu e normal sa ma lasi sa ma rog in halul asta pe un drept constitutional al meu. Te rog omneste sa terminam odata cu aceasta situatie si sa pui in aplicare Notificarea de a-mi sterge userul si mesajele postate pe acest forum, la fel cum ai facut-o cu ceilalti doi colegi ai mei de forum mai devreme. Multumesc anticipat si te rog din inima scuteste-ma sa umplu forumul cu Notificari si cu ceea ce este dreptul meu legal. Multumesc frumos.

Buna Vizitator123$5,
Vom face lucrul acesta desigur, pentru linistea forumului nu pentru ca este legislatia de partea cuiva. ALIAT este o organizatie cu peste 27 de ani de activitate si peste 50.000 de beneficiari. Cand facem o consultare juridica o facem foarte temeinic, si cu mai multi experti in legislatie. Nu legislatia este de partea ta, ci aceasta organizatie. Iti multumim pentru participarea la acest forum.
Cu bine,
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

HOPE
Veteran
Veteran
Zile de abstinență: 24,02,2014
Zile de abstinență:
Ani de abstinență: 7 ani

Gen: Feminin - Feminin

Răspunsul #1074 scris

Mesajde HOPE » 26 Mar 2021, 07:50

Reni scrie:Vizitator123$5, ce se intampla pe forum de cateva zile este o lectie pentru noi toti. Desi s-a inamplat ces-a intamplat aici, nu am putut sa raman impasibila la suferinta ta, pur si simplu nu m-a lasat inima! Sunt sigura ca regreti si tu ce a fost, dar uite, stergem cu buretele totul, pentru mine nu mai conteaza si am uitat pentru ca stiu ca tot ce e negativ pe forum e din cauza traumelor si a durerilor sufletesti adanci, aici sunt suflete chinuite de viata, cu rani ce nu se vindeca poate niciodata, de-aceea am inteles totul si am avut puterea sa scriu in seara asta. Esti un suflet de om si tu acum ai nevoie de ajutor, iar eu ti-am intins o manuta -) , nu e mult, dar poate ca e ce ai tu nevoie in aceste momente.

Sunt sigura ca domnul Administrator iti va rezolva problema pentru ca forumul acesta exista sa ajute oamenii. Iti doresc o noapte buna si incearca sa te linistesti, probabil ca maine ti se va indeplini rugamintea. Toate cele bune, tuturor!

RENI, nu mi spune că ai făcut o din empatie că nu te cred. Nici nu era necesară.
Nu zic mai mult. Admin a și precizat, o face pentru liniștea forumului și bine a făcut.
Numai bine!
Fa Rai din ce ai!

mizeriashul
Boboc
Boboc
Zile de abstinență: 10,04,2021
Zile de abstinență:

Răspunsul #1075 scris

Mesajde mizeriashul » 25 Apr 2021, 10:26

Imi pare sincer rau ca acest format de socializare "forum" a fost inlocit de facebook, instagram si alte porcarii. A fost o poveste frumoasa.
Mult succes tuturor!
Catalin

Aliata
Boboc
Boboc

Răspunsul #1076 scris

Mesajde Aliata » 25 Apr 2021, 11:20

Si mie imi era dor de forum, dar nu am scris!
[...] este adresa mea. O sterg dupa 5 minute!

Aliata
Boboc
Boboc

Răspunsul #1077 scris

Mesajde Aliata » 25 Apr 2021, 11:22

🙃

Aliata
Boboc
Boboc

Răspunsul #1078 scris

Mesajde Aliata » 25 Apr 2021, 11:23

😇

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Răspunsul #1079 scris

Mesajde admin » 28 Apr 2021, 13:58

Cum spune o semnatura frumoasa de pe acest forum, e loc sub soare pentru toata lumea. E greu sa existe un format care sa multumeasca toti utilizatorii. Avem liberul arbitru si libertatea alegerii actiunii cea mai potrivita pentru noi. Mult succes !
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

mizeriashul
Boboc
Boboc
Zile de abstinență: 10,04,2021
Zile de abstinență:

Răspunsul #1080 scris

Mesajde mizeriashul » 30 Apr 2021, 00:38