021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Alegere moderatori forum

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.

Vot pentru moderatori

Chestionarul s-a închis pe data de 05 Apr 2014, 17:44

Colica
13
17%
Dani
2
3%
Freedom
2
3%
Gladiator
21
28%
Ovidiu
21
28%
Relus
2
3%
Sorel
13
17%
Staval
2
3%
 
Voturi totale: 76
Avatar utilizator
Relus
Veteran
Veteran
Mesaje: 3802
Membru din: 27 Dec 2010, 12:17
Zile de abstinență: 27,12,2010
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de Relus »

Am citit la topicul tau,m am "dezmeticit", am inteles ce s au intamplat.
Am votat.
Sper sa ne fie mai bine,sau la fel de bine,pe mine sincer nu m au deranjat anumite situatii,chiar m au ajutat sa cunosc unii oameni asa cum sunt si nu cum vor ei sa apara aici. :spun-ceva:
Iti doresc liniste ,iubire si sanatate.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de admin »

Perfect. Multumesc Relus. Doamne ajuta tuturor !
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de admin »

Buna ziua dragi utilizatori,

Sunt bucuros ca s-a terminat cu bine acest exercitiu democratic si felicitari tuturor celor propusi si care au propus pentru pozitia de moderatori. Au votat 43 de utilizatori care si-au exprimat cate unul sau doua voturi.

Utilizatorii votati sunt:

- Ovidiu 28% din voturi
- Gladiator 28% din voturi
- Colica 13% din voturi
- Sorel 13% din voturi
- nu am primit nici un vot pentru "Nu doresc moderatori pe forum"

Daca Ovidiu si Gladiator accepta aceasta provocare vor fi ridicati la "rangul" de moderatori. Lucrul acesta inseamna ca vor putea decide asupa unui mesaj daca este off topic sau nu, vor putea edita mesajele care contin injurii/atac la persoana etc, vor putea da avertismente utilizatorilor, vor putea face propuneri de suspendare, vor putea propune teme de discutii. De asemenea vom avea o sectiune interna unde ne vom sfatui adminii si moderatorii.

Draga Ovidiu si Gladiator asteptam din partea voastra o acceptare "formala" a pozitiei de moderatori.
In caz cazul in care nu doriti acest lucru Colica si Sorel vor fi urmatoarele persoane intrebate.

Cu respect Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
HOPE
Veteran
Veteran
Mesaje: 1692
Membru din: 21 Mar 2013, 22:14
Zile de abstinență: 24,02,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de HOPE »

Felicitari castigatorilor si decizii intelepte le dorim! :cuminte: :hug:
Fa Rai din ce ai!
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de colica zis alcoolica »

Felicitari Ovidiu si Gladi pentru functiile primite pe forum .
Stiu ca le meritati ! :jos-palaria:
Doamne ajuta !
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de asido1973 »

Felicitari noilor moderatori , vad ca admin a sters postarea mea , dar a iesit asa cum s-a discutat. De fapt pe Gladi si Ovidiu i-am anuntat dianinte ca o sa iasa ca aletfel se ducea finantarea :ras: :ras: :ras:
Nu stiu cat meritati voi sa fiti moderatori dar asta e , cine da banul iese :ras: :ras:
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
sorel
Veteran
Veteran
Mesaje: 1425
Membru din: 21 Iun 2013, 23:39
Zile de abstinență: 22,06,2013

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de sorel »

Felicitari Ovidiu! :hug:
Felicitari Gladi! :hug:
Gladiator73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1735
Membru din: 07 Noi 2011, 21:14

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de Gladiator73 »

Multumesc Colea,Asido si Sorel.Vad un grafic cu o simetrie perfecta,in care toate laturile sunt egale,deci fiecare om de pe forum este la fel de important pentru mentinerea echilibrului acestui domeniu de intalnire si dicutie despre boala noastra.
Suntem toti in aceeasi barca,mergem spre portul numit abstinenta senina si haideti sa vaslim in aceeasi directie,sa folosim cuvinte frumoase unul catre celalalt,chiar daca,poate,nu suntem pe aceeasi lungime de unda,dar fiecare este unic si cu atat mai valoros.
Iar daca avem impresia ca cineva nu ne este similar ca gandire,avem optiunea sa nu-l citim.Nu trebuie sa-i adresam cuvinte care sa-l raneasca,caci fiecare om are rani sufletesti inca deschise,pe care,poate ca nici el nu le constientizeaza pe deplin si astfel il facem sa sufere.
De multe ori suntem deprimati,ori foarte suparati pe noi insine,din diverse motive,si atunci avem,poate,tendinta de a intra pe forum si de a arunca cu cuvinte nepotrivite.Daca intuim ca suntem in acea stare,mai bine nu mai intram aici.Sau daca intram o facem doar in ideea de a gasi suportul necesar pentru a iesi din stare,dar nu scriem pana nu simtim ca avem sentimente de iubire,de pace,de acceptare.
Va multumesc tuturor pentru votul de incredere pe care mi l-ati dat si va doresc o zi traita frumos!
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de admin »

Multumesc Gladiator pentru implicare si pentru mesajul frumos transmis !
Asteptam si raspunsul lui Ovidiu cand revine si ne apucam de treaba.
Cu respect
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
CRISS99
Veteran
Veteran
Mesaje: 1974
Membru din: 17 Feb 2013, 09:49
Zile de abstinență: 30,06,2014
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de CRISS99 »

Felicitari noilor moderatori.Admin zice...sa ne apucam de treaba :ranjet: ,adika voi doi Gladi si Ovidiu,admin isi ia vacanta.. :ranjet: :hug:
*Am invatat ca poti continua inca mult timp
Dupa ce ai spus ca nu mai poti*-Octavian Paler.
Încuiat