021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Alegere moderatori forum

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.

Vot pentru moderatori

Chestionarul s-a închis pe data de 05 Apr 2014, 17:44

Colica
13
17%
Dani
2
3%
Freedom
2
3%
Gladiator
21
28%
Ovidiu
21
28%
Relus
2
3%
Sorel
13
17%
Staval
2
3%
 
Voturi totale: 76
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Alegere moderatori forum

Mesaj de admin »

In acest post puteti vota moderatorii forumului. Puteti vota maxim doi moderatori. Acestia sunt mentionati mai jos in baza propunerilor facute de voi si desigur vor trebui ca ei sa si accepte aceste responsabilitati.

Propunerile mele pentru rolul moderatorilor este urmatorul, si va rog sa aduceti completari daca simtiti nevoia:

1. Moderatorii sunt indatorati sa vegheze asupra bunei functionari a forumului, si a respectarii regulilor impuse. Acestia trebuie ia decizii corecte, impartiale si in conformitate cu regulile forumului.
2. Sa elimine mesajele cu continut trivial/ofensator/off topic si sa propuna banarea userilor ce au un astfel de limbaj.
3. Sa avertizeze intodeauna userii ce incalca regulamentul si sa propuna suspendarea acestora in cazul in care recidiveaza.
4. Sa nu aduca modificari mesajelor vechi si sa nu abuzeze de atributiile sale.
5. Trebuie sa aiba o atitudine toleranta fata de useri si sa-i ajute.
6. Nu au dreptul de a se certa cu userii.
7. Moderatorul nu se poate sustrage sub nici o forma de la regulile generale ale acestui forum. El trebuie sa le respecte la fel de mult ca orice alt utilizator.
8. In cazul incalcarii regulamentului sau a inactivitatii unui moderator administratorul poate decide inlaturarea lui, dar nu inainte de a trimite un avertisment catre acesta.
9. Sa-si insuseasca prezentul regulament si orice modificare adusa acestuia.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
staval
Veteran
Veteran
Mesaje: 1153
Membru din: 16 Ian 2011, 22:06

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de staval »

Am votat!
Sunt onorata ca am fost nominlizata, multumesc din suflet, dar nu cred ca pot face acest lucru, nu am cunostintele de IT necesare si nici timp.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de admin »

Multumesc Staval pentru mesaj !
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
CRISS99
Veteran
Veteran
Mesaje: 1974
Membru din: 17 Feb 2013, 09:49
Zile de abstinență: 30,06,2014
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de CRISS99 »

:hug: :hug: Nu stiu de ce atata suparare,dar eu tot te iubesc Ilyuta si mi e dor sa fii aici,sa revii la sentimente mai bune.Din pacate,mai mult de atat nu pot sa fac si nu vreau profit de acest spatiu.Puuup,chiar daca esti suparat.
*Am invatat ca poti continua inca mult timp
Dupa ce ai spus ca nu mai poti*-Octavian Paler.
Gladiator73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1735
Membru din: 07 Noi 2011, 21:14

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de Gladiator73 »

Multumesc celor care mi-au dat votul de incredere si faptul ca,pana in momentul de fata, sunt lider al simpatiilor,ma onoreaza.Eu i-am votat pe Colea si pe Ovidiu,primul dintre ei,mi se pare un om intelept,si echilibrat,iar cel de-al doilea un exceptional organizator si-o minte mereu lucida.
Va doresc un week-end de vis!
Avatar utilizator
Ovidiu73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Dec 2011, 09:19
Zile de abstinență: 09,01,2008
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de Ovidiu73 »

Am votat!
Si fiindca votul e secret , pot spune linistit cum am votat :1 vot pt Gladi si 1 vot pt Sorel.
Eu pe baietii astia 2 ii vad cei mai buni moderatori, asa, cu duhul blandetii, facatori de pace.
Doamne ajuta!
Avatar utilizator
freedom
Veteran
Veteran
Mesaje: 2923
Membru din: 26 Ian 2012, 08:46
Ani de abstinență: 4 ani

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de freedom »

Aici se dau si voturi de antipatie :ras: ? Ca eu am avut doua de simpatie si-am ramas cu unul si
ma tot intreb de-atunci cine-mi poarta sambetele :limba: ? Oare o sa pot dormi la noapte ?
Dar, vorba lui Iliutza, mai bine sa fii invidiat, decat compatimit :spun-ceva:
Va-mbratzi si zic si eu precum ciobanu-n bota : oare n-ar fi mai bine sa votam pe mail, iar adminul sa aleaga periodic cate un moderator sau doi, pe care sa-i tina anonimi? Pe mine nu ma-ntere cine-mi da off topic, mai ales daca pune si-un pic de alifie si-i cat de cat elegant :ras: . Zic si eu precum Fritz ala, ciorangul de la oi :haha: ...
Va-mbratzi si iertati-mi exuberanta, da-i primul weekend de odihna, dupa o luna plina cu evenimente si parca-s mielutz pe campie, desi fizic bat bine spre oaia-mama :ras:
Freed :hug: m
“Creand lumea perfecta in inima noastra,
putem sa o vedem luand forma si in exterior.”
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de admin »


Buna dimineata,

Va rog sa marcati din nou voturile voastre la moderatori pentru ca am avut un numar mai mare de inregistrari si votari de la IP-uri similare. Pentru a nu face pe detectivul am decis reluarea votului si monitorizarea de acum a votarilor in functie de IP.

Chestionarul nu mai are optiunea de a shimba votul daca votantul s-a razgandit.

Imi cer scuze pentru neplaceri

Cu respect
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de asido1973 »

E 1 Aprilie astazi :ras: :ras: :ras:
Eu nu am votat decat de 10 ori :ras: :ras: :ras:
Nu mai este optiunea nu vrem moderatori , trebuie sa ramana si aia .
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
CRISS99
Veteran
Veteran
Mesaje: 1974
Membru din: 17 Feb 2013, 09:49
Zile de abstinență: 30,06,2014
Contact:

Re: Alegere moderatori forum

Mesaj de CRISS99 »

Noi iti multumim pentru rabdare. :hug:
*Am invatat ca poti continua inca mult timp
Dupa ce ai spus ca nu mai poti*-Octavian Paler.
Încuiat