021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de almaM »

Orfeus draga, chiar ma gandeam ca ai fost singurul pe care l-am vazut facand poze. Stii care este cumlea precautiei, eu sunt singura care nu am primit poze cu voi, da nu-i bai ca eu va pastrez imaginea in suflet. :zambet:
Nici Bogdan nu mi-a trimis filmuletul cu manastirea, da mi-am cumparat magneti si o vad de cate ori vreau, ca i-am pus pe frigider.
O zi frumoasa va doresc tuturor!
Cu drag,
Alma
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de colica zis alcoolica »

....
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Avatar utilizator
Orpheus
Boboc
Boboc
Mesaje: 21
Membru din: 26 Apr 2014, 10:23
Zile de abstinență: 04,01,2014
Ani de abstinență: 1 an

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de Orpheus »

Mda ... cu precizarea ca eu am trimis acele poze DOAR acelor persoane, dintre cei care au fost prezenti, de la care am primit adresa de e-mail si care si-au manifestat dorinta de a le avea, in nici un caz prin alte locuri, asa ca ... nu trageti in pianist! Si, uite-asa, in loc sa ramanem cu o amintire frumoasa si senina, plina de liniste si bucurie despre ceea ce s-a petrecut acolo, a fost musai sa apara si ceva norisori.
Dacă este important pentru tine, vei găsi o cale. Dacă nu e, vei găsi o scuză.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de admin »

Topic mutat in sectiunea Diverse.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de bradul68 »

Orpheus scrie:Mda ... cu precizarea ca eu am trimis acele poze DOAR acelor persoane, dintre cei care au fost prezenti, de la care am primit adresa de e-mail si care si-au manifestat dorinta de a le avea, in nici un caz prin alte locuri, asa ca ... nu trageti in pianist! Si, uite-asa, in loc sa ramanem cu o amintire frumoasa si senina, plina de liniste si bucurie despre ceea ce s-a petrecut acolo, a fost musai sa apara si ceva norisori.

Salutari, Catalin ! Trimite-mi si mie cateva poze, te rog ! Eu ti-am trimis filmuletul, cred ca l-ai primit, ...sper... e-mail -ul meu este [...]
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de bradul68 »

Orpheus, as vrea sa cred ca nu eu sunt ..."norisorul" din postarea ta... Eu am primit de la tine niste poze, pt. care iti multumesc tare !...
Avatar utilizator
Orpheus
Boboc
Boboc
Mesaje: 21
Membru din: 26 Apr 2014, 10:23
Zile de abstinență: 04,01,2014
Ani de abstinență: 1 an

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de Orpheus »

Stai linistit, Bradule, discutiile au aparut inainte de a-ti trimite eu pozele. Oricum ar fi, eu zic ca ar fi bine sa trecem peste asta, in fond sunt niste amarate de poze care nu au absolut nimic compromitator in ele. Dimpotriva :)
Dacă este important pentru tine, vei găsi o cale. Dacă nu e, vei găsi o scuză.
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de bradul68 »

Orpheus scrie:Stai linistit, Bradule, discutiile au aparut inainte de a-ti trimite eu pozele. Oricum ar fi, eu zic ca ar fi bine sa trecem peste asta, in fond sunt niste amarate de poze care nu au absolut nimic compromitator in ele. Dimpotriva :)

Orpheus, ...dragule, eu iti Multumesc Mult, pt. ele !
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de bradul68 »

almaM scrie:Orfeus draga, chiar ma gandeam ca ai fost singurul pe care l-am vazut facand poze. Stii care este cumlea precautiei, eu sunt singura care nu am primit poze cu voi, da nu-i bai ca eu va pastrez imaginea in suflet. :zambet:
Nici Bogdan nu mi-a trimis filmuletul cu manastirea, da mi-am cumparat magneti si o vad de cate ori vreau, ca i-am pus pe frigider.
O zi frumoasa va doresc tuturor!
Cu drag,
Alma

Sarut mana, Alma ! ...da', eu ti-am trimis filmuletul ! (daca adresa de e=-mail, am retinut-o corect, daca nu, trimite-mi-o inca o data, pe [...]...
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de almaM »

Brăduleț drăguț, am primit filmulețul, dar nu am avut timp sa-l descarc. Am văzut că durează aproape o oră, așa că o să îmi fac timp duminică, probabil, dacă plouă.
Mulțumesc frumos! Am văzut că nu ai poze, nici eu nu am, decât aceea cu mine singură, pe care ți-am trimis-o ca să, ai încredere să-mi trimiți filmulețul.
Pupici și sfârșit de săptămână frumos îți doresc!
Cu drag,
Alma
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
Scrie răspuns