021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Subiect destinat problemelor tehnice

A se citi inainte de a posta pe forumul AlcoHelp
Încuiat
Avatar utilizator
emilia
Veteran
Veteran
Mesaje: 297
Membru din: 30 Iul 2014, 21:48
Zile de abstinență: 18,08,2014

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de emilia »

Nu stiu ce sa spun ca nu ma pricep la calculatoare.Am incercat si azi sa folosesc internet explorer tot la fel,pe google chrome la fel,am reparet tel mai bine spus mi-a pus alt ecran :rosu: tot la fel.Acum cand scriu sigla Forum Alcohelp........
O platforma online............
board index......acum totul in engleza
Subiect destinat ..........in romana
Subject-engleza-.....subiect destinat.......romana.
tot ce este in josul paginii este in engleza.Poate cu ocazia asta la varsta mea invat engleza acum.
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de Ivan Petre Paul »

emilia scrie:Totul este scris in engleza ce trebuie sa fac ptr romana?Ms.
Bună ziua,

Stimată doamnă, v-am schimbat eu limba din engleză în română. Acum veți putea folosi forumul în această limbă.

Am verificat și am observat că niciunul dintre dumneavoastră nu are posibilitatea de a modifica limba forumului, motiv pentru care în următoarele zile voi face niște modificări astfel încât să puteți să modificați limba forumului în funcție de preferințe.

Sincere scuze pentru întârziere!
Toate cele bune!

Paul
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
Avatar utilizator
emilia
Veteran
Veteran
Mesaje: 297
Membru din: 30 Iul 2014, 21:48
Zile de abstinență: 18,08,2014

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de emilia »

MULTUMESC ptr ajutor--acum nu mai am nevoie sa invat engleza :foarte-amuzant:
Avatar utilizator
emilia
Veteran
Veteran
Mesaje: 297
Membru din: 30 Iul 2014, 21:48
Zile de abstinență: 18,08,2014

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de emilia »

Va veni in curand Mos Craciun si noi aici pe forum tot la ora de vara ramanem ?!? :ras: :ras: :ras:
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de asido1973 »

Draga emilia m fusul orar il schimbi tu , poti sa treci la ce ora vrei , adica ora Chinei :ras: :ras: :ras:

Intri la Panoul utilizatorului , apoi la preferinte forum si undeva ai fusul meu orar , si acolo alegi orice fus vrei tu. O seara buna!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
styx
Veteran
Veteran
Mesaje: 2673
Membru din: 01 Iul 2014, 20:28
Zile de abstinență: 30,06,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de styx »

Multumesc asido nici eu nu stiam! Amu am reglat-o! :jos-palaria:
Alcoolul nu este raspunsul , el doar te face sa uiti intrebarea!
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de asido1973 »

:jos-palaria: , cu placere styx , nu degeaba am aproape 5 ani vechime pe forum :ras: :ras:
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de admin »

:jos-palaria:
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Dragi utilizatori,

A venit din nou vremea ca forumul alcohelp.ro să îmbrace straie de iarnă, și iată că totodată am intrat și în spiritul sărbătorilor de iarnă.
Sper ca tema aceasta să vă bucure iar ninsoarea să trezească acei copii din sufletul dumneavoastră, alături de zâmbăreții din partea dreaptă pe care îi veți putea utiliza oricând și cum doriți. Alături ce zâmbăreții de iarnă veți putea utiliza în continuare și pe cei obișnuiți, de până acum.

Fiind seară, imaginea de fundal este specifică. Pe timpul zilei însă vă veți putea bucura de o cu totul altă imagine, care de asemenea va fi în spiritul sărbătorilor de iarnă.

Nu uitați că puteți scrie aici orice problemă întâmpinați cu forumul în general sau cu această temă, iar dacă nu doriți să o utilizați, scrieți-mi aici ori lăsați un mesaj lui admin în subiectul său, și fără nicio problemă vă vom îndeplinii dorința.


Toată stima pentru dumneavoastră!
Același Paul
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Subiect destinat problemelor tehnice

Mesaj de asido1973 »

Multumim mult paul!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Încuiat