La multi ani admin, la multi ani alcohelp! Ce-as putea sa va spun, ca datorita voua am intrat in al 4-lea an de abstinenta, sun tata si sot. Am nevoie de voi si in anul ce vine, si sper sa ne "auzim, vedea si citi". Abia astept sa ne mai vedem si in acest an , si daca in vara vom face Revelionul forumistilor alcohelp , ne-ar face o mare placere sa va avem invitati. Nimeni nu uita , acea intalnire si mesajul transmis de Dr. Eugen. Il astaptam si pe el cu mare drag.
P.S. Anul asta nu se mai dau seturi de chei si imbusuri , acum sa vedem cine mai vine
La multi ani inca o data!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail:
[...]